Kategorie

Filtruj według (Wyczyść wszystko)

KSIĄŻKI

Książki

Książki dla dzieci to idealny prezent dla każdego dziecka w wieku przedszkolnym i nieco starszych. Wszystkie dzieci uwielbiają przenosić się w krainę baśni, opowiadań i bajek...

Książki dla dzieci to idealny prezent dla każdego dziecka w wieku przedszkolnym i nieco starszych. Wszystkie dzieci uwielbiają przenosić się w krainę baśni, opowiadań i bajek o księżniczkach czy rycerzach. Książki pomagają w rozwijaniu pamięci i nauce czytania.

Pamiętniki w różnym formacie i z wieloma motywami to idealne miejsce na przechowywanie najbardziej skrytych tajemnic. Wszystkie pamiętniki wykonane są z najwyższą jakością i z najlepszych materiałów. Są trwałe a wnętrze pamiętnika wypełniają kartki z różnymi ozdobnymi motywami. To idealny prezent dla każdego dziecka.

Kolorowanki, to zbiór obrazków, najczęściej czarno-białych konturów, które są wydawane w książkowej formie. Kolorowanki przeznaczone są głównie dla dzieci do zabawy a także i nauki. Kolorowanie to najprostsze ćwiczenie, które zwiększa manualna sprawność a to wspomaga naukę pisania. Przykładowe kategorie rysunków do kolorowania: rysunki z bajek, obrazki zwierząt, samochodów, a przede wszystkim rysunki z filmów animowanych.

Kalendarze pasują do każdej damskiej torebki, bogactwo kolorów, solidne wykończenie i bogata zawartość czyni kalendarz wyjątkowym i bardzo profesjonalnym.

Active filters