Filtruj według (Wyczyść wszystko)

Kalendarze

Kalendarze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Eleganckie kalendarze są idealnym prezentem dla osób, które uwielbiają planować swój chcą mieć...

Kalendarze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Eleganckie kalendarze są idealnym prezentem dla osób, które uwielbiają planować swój chcą mieć wszystkie informacje w jednym miejscu. Kalendarze pasują do każdej damskiej torebki, bogactwo kolorów, solidne wykończenie i bogata zawartość czyni kalendarz wyjątkowym i bardzo profesjonalnym. Różnorodne formaty pozwalają na wybór najlepszej opcji, w zależności od indywidualnych preferencji.

Kalendarz to umowna i przyjęta w danej kulturze podstawowa rachuba czasu. Nazwa pochodzi od rzymskiego słowa Kalendry bądź według innych źródeł od łacińskiego słowa callendarium. Najbardziej rozpowszechnionym kalendarzem na święcie jest kalendarz gregoriański, który został wprowadzony do obiegu w roku 1582 i został on oparty na długości roku zwrotnikowego.

W dzisiejszym zabieganym świecie nie można funkcjonować bez kalendarza, w którym mamy zaplanowane niemal całe życie zawodowe i prywatne.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for