• Obniżka
Klej Magic introligatorski tuba 45g
  • Klej Magic introligatorski tuba 45g

5906092000018

Klej Magic tuba 45g

2,20 zł 2,60 zł Zniżka 15,39%

(2,20 zł szt)

Brutto

Klej Magic introligatorski tuba 45 g

Ilość
In Stock

Klej często stosowany w domach, biurach, introligatorniach szkolnych, pracowniach artystyczno-plastycznych, modelarniach, szkołach, przedszkolach i uczelniach technicznych oraz wszędzie tam gdzie dobra jakość kleju jest podstawą powodzenia całego realizowanego projektu. Niezwykłe właściwości kleju MAGIC elastyczność, przezroczystość po wyschnięciu umożliwiają jego zastosowanie przy klejeniu różnorodnych powierzchni, a także ich kombinacjii grzbietów książek, papieru, porcelany, ceramiki, drewna, kasetonów, korka, tkaniny, folii aluminiowej i poliestrowej, puzzli, styropianu, brył geometrycznych, tektury, betonu.

Klej MAGIC w sztyfcie jest najnowszym produktem firmy KAMABEN. Idealnie nadaje się do klejenia papieru oraz wyrobów papieropodobnych.

Wysuwana forma kleju umożliwia pracę bez pozostawiania jakichkolwiek zabrudzeń. 24 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

Kamaben

To najpopularniejszy i skuteczny klej do prac naprawczych, technicznych, biurowych i szkolnych. Charakteryzuje się mocnym i szybkim procesem wiązaniem oraz transparentną, nie pozostawiająca plam i zabrudzeń konsystencją. Bezwonny, posiada atest PZH. Łatwousuwalny za pomocą niewielkiej ilości wody.

 

KEMABEN
5906092000018
2018-03-14

Specyficzne kody

Nowy produkt