Darmowa dostawa od 50 zł z InPost Smile !
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Halloween party dla dzieci - inspiracje na super zabawę.

2023-09-21
Halloween party dla dzieci - inspiracje na super zabawę.

Niesamowite Halloween-Party dla dzieci: pomysły na niezapomnianą zabawę

Halloween to jedno z ulubionych eventów dzieci. Czekanie na wieczór, kiedy można przebrać się za swoją ulubioną postać i zbierać słodycze, wzbudza ogromne emocje. Ale dlaczego ograniczać się tylko do zbierania słodyczy? Oto kilka pomysłów na niezapomniane Halloween-party dla dzieci.

1. Przyjęcie w Domu Nawiedzonego Ducha

Każde Halloween-party musi mieć odpowiednią atmosferę. Przygotuj swoje mieszkanie, aby wyglądało na nawiedzone. Możesz użyć pajęczyn, duchów z białych prześcieradeł, a nawet dźwięków huczącego wiatru. To stworzy wrażenie, że wszyscy goście wkraczają do tajemniczego domu nawiedzonego.

2. Konkurs na Najlepszy Strój

Halloween to przede wszystkim czas na przebrania. Zorganizuj konkurs na najlepszy strój. Niech dzieci same zadecydują, kto wygra. Przygotuj upominki dla zwycięzców, na przykład maski, długopisy lub kolorowanki.

 

 

3. Czas na Dekoracje DIY

Przygotowanie dekoracji razem z dziećmi to świetny sposób na zaangażowanie ich w przygotowania. Możecie razem wycinać duchy, wampiry, dynie i kleić pajęczyny. Te dekoracje nadadzą klimat twojej imprezie.

4. Słodkie Potwory

Każde przyjęcie Halloween musi mieć przekąski w temacie. Zamiast zwykłych ciastek, przygotuj makabryczne muffiny w kształcie duchów lub potworów. Możesz też zrobić owoce w stylu Halloween, np. winogrona na patyku z wyklejanymi oczami. Dla dzieci to często przekąski są najważniejszym elementem każdej imprezy. Dlatego przygotuj nietypowe, ale smaczne przekąski związane z Halloween. Na przykład, wykorzystaj marchewki, aby stworzyć palce czarownicy, czyli krojone w plasterki marchewki z migdałem jako paznokciem. Dla bardziej wytrawnych dzieci możesz zaserwować kanapki w kształcie duchów lub dynie w formie zupki krem z dyni

5. Gry i Zabawy

Organizuj różne gry i zabawy. Znajdź szczęśliwą dynię" (poszukiwanie ukrytych dyni w ogrodzie) to tylko kilka przykładów. Dzieci pokochają te zabawy.

6. Kino w Ciemności

Jeśli masz dostęp do projektora, możesz zorganizować pokaz filmu dla dzieci. Upewnij się, że jest odpowiedni dla wieku uczestników. Nie zapomnij o popcornie i napojach.

7. Upominki na Pożegnanie

Na koniec przygotuj upominki dla każdego dziecka. Mogą to być małe, nietypowe gadżety związane z Halloween lub worek ze słodyczami. To uczyni z twojej imprezy niezapomniane wydarzenie.

Halloween-party dla dzieci może być zabawne i nie straszne. Dzięki tym pomysłom, możesz stworzyć atmosferę, która zachwyci małych duchów i potwory. Pamiętaj o aparacie, aby uwiecznić te magiczne chwile! Podsumowując, Halloween-party dla dzieci to doskonały sposób na stworzenie niezapomnianych chwil i wspomnień. Pamiętaj o odpowiedniej atmosferze, pysznych przekąskach, kreatywnych zabawach i nieco strasznych akcentach.